Liczba Członków Klastra stale rośnie

15 lipca 2016 r.


W ostatnich tygodniach odnotowaliśmy znaczące zainteresowanie członkostwem w Klastrze, co – jak rozumiemy – stanowi wyraz uznania dla naszej idei wielobranżowości i komplementarności.

Po dopełnieniu wymogów członkostwa i po pozytywnej decyzji Koordynatora witamy w naszym gronie następujące podmioty:

  • EUREKA GROUP Sp. z o.o. – podmiot szkoleniowo-doradczy, wspierający firmy w obszarach związanych z business development, strategiami personalnymi, zarządzaniem talentami, wdrażaniem innowacji i nowoczesnych technologii IT oraz pozyskiwaniem środków inwestycyjnych na rozwój przedsiębiorstw.
  • Firma MAZUR – specjalista w dziedzinie projektowania, produkcji i wykonawstwa zjeżdżalni, atrakcji wodnych oraz basenów, której produkty zafunkcjonowały na 19 rynkach świata, m.in. na Islandii, Słowacji, Ukrainie, w Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Danii, Serbii, Czechach, czy Korei Południowej
  • Fundacja INTELIGENTNY ROZWÓJ – wspierająca podmioty biznesowe w dziedzinie edukacji, badań naukowych, innowacji technologicznych i rozwoju społeczeństwa cyfrowego.
  • INTERPLASTIK Sp. z o.o. – producent standardowych i specjalistycznych opakowan z tworzyw sztucznych na potrzeby przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego
  • K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego – zajmujące się rekrutacją inżynierów, menedżerów i specjalistów dla firm produkcyjnych i usługowych oraz nowych inwestycji 'greenfield' i 'brownfield'.
  • Management Games Sp. z o.o. – specjalizująca się w branży informatycznej i komputerowej, świadcząc usługi w obszarze dedykowanego oprogramowania komputerowego.
  • Platforma Wiedzy Sp. z o.o. - prowadząca działalność związaną  z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki a w szczególności doradztwo w procesach e-commerce
  • Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Zdzisław Drążek – wyspecjalizowane w ubezpieczeniach majątkowych i firm, w tym o.c.

Witamy w naszym gronie i cieszymy z pozyskania szerokiego spektrum specjalizacji!